


Цього тижня багато говорили про вдячність – почуття, яке потрібно в собі виховувати 🙌🏻
Ми розмірковували про речі, за які ми вдячні, згадували людей, яким ми вдячні. Знайомились з цитатами видатних людей про вдячність. Виготовляли листівки для військових, яким безмежно вдячні, що тримають оборону нашої країни.
Також кожен учень школи мав можливість підписати листівку вдячності будь-кому – батькам, вчителям, один одному. Деякі уроки цього тижня присвячені цій самій темі.
Адже видатний Езоп сказав: «Вдячність – ознака благородства душі» 💙